Haga Pardubice
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Krámek
Školní kroužky
Články
Galerie
Facebook
Flickr
Instagram
TikTok
YouTube
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Krámek
Školní kroužky
Články
Galerie
Facebook
Flickr
Instagram
TikTok
YouTube
MENU
HOLKY
KLUCI
Klub
Informace o klubu
Kontakty
Naše vize
Naše sedmero zásad
Klubové události
Trenéři
Místa
Členské příspěvky
Zapoj se
Zdravotní prohlídka
Ke stažení
Průvodce nováčka
Týmy
Gymnastika
Projekty
Hagymáček - kombinace gymnastiky a florbalu
HOLKY
KLUCI
Klub
Informace o klubu
Kontakty
Naše vize
Naše sedmero zásad
Klubové události
Trenéři
Místa
Členské příspěvky
Zapoj se
Zdravotní prohlídka
Ke stažení
Průvodce nováčka
Týmy
Gymnastika
Projekty
Hagymáček - kombinace gymnastiky a florbalu
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Krámek
Školní kroužky
Články
Galerie
Facebook
Flickr
Instagram
TikTok
YouTube
HOLKY
KLUCI
Klub
Informace o klubu
Kontakty
Naše vize
Naše sedmero zásad
Klubové události
Trenéři
Místa
Členské příspěvky
Zapoj se
Zdravotní prohlídka
Ke stažení
Průvodce nováčka
Týmy
Gymnastika
Projekty
Hagymáček - kombinace gymnastiky a florbalu
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Krámek
Školní kroužky
Články
Galerie
Facebook
Flickr
Instagram
TikTok
YouTube
Ladies "B"
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Ladies "B"
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Místo zápasu
Doma i venku
Doma
Venku
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
říjen 2024
sobota
5. 10.
HAGA Ladies Pardubice B
FTC Vysoké Mýto
so 5. 10. 2024 9:00
@
Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
,
2. liga žen - skupina 4, 3. kolo
– : –
so 5. 10. 2024 9:00
@
Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
,
2. liga žen - skupina 4, 3. kolo
sobota
5. 10.
HAGA Ladies Pardubice
HAGA Ladies Pardubice B
so 5. 10. 2024 13:30
@
Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
,
2. liga žen - skupina 4, 3. kolo
– : –
so 5. 10. 2024 13:30
@
Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
,
2. liga žen - skupina 4, 3. kolo
sobota
19. 10.
TJ Jablonné nad Orlicí
HAGA Ladies Pardubice B
so 19. 10. 2024
@
ASVA Jaroměř
,
2. liga žen - skupina 4, 5. kolo
– : –
so 19. 10. 2024
@
ASVA Jaroměř
,
2. liga žen - skupina 4, 5. kolo
sobota
19. 10.
HAGA Ladies Pardubice B
TJ Sokol Dvůr Králové nL
so 19. 10. 2024
@
ASVA Jaroměř
,
2. liga žen - skupina 4, 5. kolo
– : –
so 19. 10. 2024
@
ASVA Jaroměř
,
2. liga žen - skupina 4, 5. kolo
listopad 2024
sobota
9. 11.
FBK Jičín
HAGA Ladies Pardubice B
so 9. 11. 2024
@
SH Pulická Dobruška
,
2. liga žen - skupina 4, 7. kolo
– : –
so 9. 11. 2024
@
SH Pulická Dobruška
,
2. liga žen - skupina 4, 7. kolo
sobota
9. 11.
HAGA Ladies Pardubice B
FBC Dobruška B
so 9. 11. 2024
@
SH Pulická Dobruška
,
2. liga žen - skupina 4, 7. kolo
– : –
so 9. 11. 2024
@
SH Pulická Dobruška
,
2. liga žen - skupina 4, 7. kolo
neděle
24. 11.
IBK Hradec Králové B
HAGA Ladies Pardubice B
ne 24. 11. 2024
@
MSH Hostinné
,
2. liga žen - skupina 4, 10. kolo
– : –
ne 24. 11. 2024
@
MSH Hostinné
,
2. liga žen - skupina 4, 10. kolo
neděle
24. 11.
HAGA Ladies Pardubice B
TJ Jablonné nad Orlicí
ne 24. 11. 2024
@
MSH Hostinné
,
2. liga žen - skupina 4, 10. kolo
– : –
ne 24. 11. 2024
@
MSH Hostinné
,
2. liga žen - skupina 4, 10. kolo
prosinec 2024
sobota
7. 12.
Orel Přelouč
HAGA Ladies Pardubice B
so 7. 12. 2024 10:30
@
SH Univerzity Pardubice TA1 - velká
,
2. liga žen - skupina 4, 11. kolo
– : –
so 7. 12. 2024 10:30
@
SH Univerzity Pardubice TA1 - velká
,
2. liga žen - skupina 4, 11. kolo
sobota
7. 12.
HAGA Ladies Pardubice B
HAGA Ladies Pardubice
so 7. 12. 2024 13:30
@
SH Univerzity Pardubice TA1 - velká
,
2. liga žen - skupina 4, 11. kolo
– : –
so 7. 12. 2024 13:30
@
SH Univerzity Pardubice TA1 - velká
,
2. liga žen - skupina 4, 11. kolo
leden 2025
sobota
18. 1.
FBK Jičín POHODA TEAM B
HAGA Ladies Pardubice B
so 18. 1. 2025
@
SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
,
2. liga žen - skupina 4, 13. kolo
– : –
so 18. 1. 2025
@
SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
,
2. liga žen - skupina 4, 13. kolo
sobota
18. 1.
HAGA Ladies Pardubice B
FBC Dobruška B
so 18. 1. 2025
@
SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
,
2. liga žen - skupina 4, 13. kolo
– : –
so 18. 1. 2025
@
SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
,
2. liga žen - skupina 4, 13. kolo
únor 2025
sobota
1. 2.
FBK Jičín
HAGA Ladies Pardubice B
so 1. 2. 2025
@
SH Pulická Dobruška
,
2. liga žen - skupina 4, 16. kolo
– : –
so 1. 2. 2025
@
SH Pulická Dobruška
,
2. liga žen - skupina 4, 16. kolo
sobota
1. 2.
HAGA Ladies Pardubice B
TJ Sokol Dvůr Králové nL
so 1. 2. 2025
@
SH Pulická Dobruška
,
2. liga žen - skupina 4, 16. kolo
– : –
so 1. 2. 2025
@
SH Pulická Dobruška
,
2. liga žen - skupina 4, 16. kolo
sobota
22. 2.
Medvědice TJ Baník Žacléř
HAGA Ladies Pardubice B
so 22. 2. 2025
@
Sportovní areál Jičín
,
2. liga žen - skupina 4, 1. kolo
– : –
so 22. 2. 2025
@
Sportovní areál Jičín
,
2. liga žen - skupina 4, 1. kolo
sobota
22. 2.
HAGA Ladies Pardubice B
Orel Přelouč
so 22. 2. 2025
@
Sportovní areál Jičín
,
2. liga žen - skupina 4, 1. kolo
– : –
so 22. 2. 2025
@
Sportovní areál Jičín
,
2. liga žen - skupina 4, 1. kolo
březen 2025
sobota
1. 3.
IBK Hradec Králové B
HAGA Ladies Pardubice B
so 1. 3. 2025
@
SH Univerzity Pardubice TA1 - velká
,
2. liga žen - skupina 4, 18. kolo
– : –
so 1. 3. 2025
@
SH Univerzity Pardubice TA1 - velká
,
2. liga žen - skupina 4, 18. kolo
sobota
1. 3.
HAGA Ladies Pardubice B
Medvědice TJ Baník Žacléř
so 1. 3. 2025
@
SH Univerzity Pardubice TA1 - velká
,
2. liga žen - skupina 4, 18. kolo
– : –
so 1. 3. 2025
@
SH Univerzity Pardubice TA1 - velká
,
2. liga žen - skupina 4, 18. kolo
sobota
22. 3.
FTC Vysoké Mýto
HAGA Ladies Pardubice B
so 22. 3. 2025
@
Sportovní areál Jičín
,
2. liga žen - skupina 4, 19. kolo
– : –
so 22. 3. 2025
@
Sportovní areál Jičín
,
2. liga žen - skupina 4, 19. kolo
sobota
22. 3.
HAGA Ladies Pardubice B
FBK Jičín POHODA TEAM B
so 22. 3. 2025
@
Sportovní areál Jičín
,
2. liga žen - skupina 4, 19. kolo
– : –
so 22. 3. 2025
@
Sportovní areál Jičín
,
2. liga žen - skupina 4, 19. kolo