Po týdnu volna se všechny mládežnické kategorie vrací do tréninkového procesu. Ještě předtím byl víkend, o kterém hráli dorostenci a mužský B tým.
Vstupenky do Žluťáku ->
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FbC Skuteč | ||
2 | HAGA Špunti Pardubice | ||
3 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | ||
4 | FLORBAL Hlinsko | ||
5 | FLORBAL LITOMYŠL | ||
6 | FLORBAL LITOMYŠL youth | ||
7 | FTC Vysoké Mýto | ||
8 | FbC Vlci Skuteč | ||
9 | FbK Orlicko-Třebovsko bílí | ||
10 | FbK Orlicko-Třebovsko modří | ||
11 | FbK TJ Svitavy | ||
12 | IBK Holice | ||
13 | IBK Holice modří | ||
14 | Klub SPV Pardubice | ||
15 | OLYMP východní Čechy Pardubice | ||
16 | Orel Přelouč | ||
17 | SOKOLI Pardubice | ||
18 | SOKOLI Pardubice B | ||
19 | SOKOLI Pardubice C | ||
20 | TJ Sokol Dolní Ředice-IBK Holice |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | SOKOLI Pardubice AKADEMIE | ||
2 | FbC Skuteč | ||
3 | FbC Exekuce.HK Hradec Králové | ||
4 | FBK Jičín Rumcajsové | ||
5 | FBK Piráti Sokol Chrudim | ||
6 | FBK Draci Hořice U13 | ||
7 | FbK Orlicko-Třebovsko bílí | ||
8 | TJ Sokol Jaroměř | ||
9 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | ||
10 | FBŠ Všestary | ||
11 | HAGA Pardubice | ||
12 | Florbal Primátor Náchod | ||
13 | FBC TJ Draci Lanškroun (ml.žáci) | ||
14 | Orel Přelouč | ||
15 | IBK Holice - Holoubci | ||
16 | FBC Trutnov (DTJ) | ||
17 | FBK Jičín Cipísci | ||
18 | FBC Dobruška | ||
19 | FBK Draci Hořice U12 | ||
20 | FBK Kobra Tatran Hostinné |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | IBK Hradec Králové | 69 | |
2 | FBK Kobra Tatran Hostinné | 62 | |
3 | FBC TJ Draci Lanškroun (žákyně) | 43 | |
4 | FbK Orlicko-Třebovsko | 42 | |
5 | FBC Dobruška | 41 | |
6 | TJ Sokol Dvůr Králové nL | 39 | |
7 | HAGA Girls Pardubice | 29 | |
8 | Finance Novák FBK Jičín | 22 | |
9 | FBC DONAP Česká Skalice | 19 | |
10 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 6 | |
11 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | 3 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | SOKOLI Pardubice AKADEMIE | 51 | |
2 | TJ Sokol Jaroměř | 45 | |
3 | FBK Draci Hořice U15 | 41 | |
4 | Finance Novák FBK Jičín | 40 | |
5 | FbK TJ Svitavy | 39 | |
6 | FBC Dobruška | 37 | |
7 | FbC Sokol Předměřice n/L | 36 | |
8 | HAGA Pardubice | 35 | |
9 | FBK Kobra Tatran Hostinné | 33 | |
10 | FbK Orlicko-Třebovsko B | 33 | |
11 | FbC POL-SKONE Hradec Králové | 33 | |
12 | FbC Skuteč | 31 | |
13 | FBK Piráti Sokol Chrudim | 29 | |
14 | FBC DONAP Česká Skalice | 28 | |
15 | FbC Hradec Králové C | 28 | |
16 | FBC Trutnov (DTJ) | 26 | |
17 | FbC Hradec Králové B | 26 | |
18 | Florbal Primátor Náchod | 25 | |
19 | FLORBAL LITOMYŠL | 25 | |
20 | FbK Orlicko-Třebovsko | 23 | |
21 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 23 | |
22 | FTC Vysoké Mýto | 23 | |
23 | SOKOLI Pardubice B | 21 | |
24 | TJ Sokol Dvůr Králové nL | 19 | |
25 | 1. FBC Polička | 19 | |
26 | FBK Draci Hořice U14 | 19 | |
27 | IBK Holice | 18 | |
28 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | 13 | |
29 | FBŠ Všestary | 12 | |
30 | Sokol Chlumec nad Cidlinou | 6 | |
31 | Finance Novák FBK Jičín B | 2 | |
32 | Orel Rtyně v Podkrkonoší B | 0 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBC Dobruška | 64 | |
2 | IBK Hradec Králové | 63 | |
3 | FTC Vysoké Mýto | 61 | |
4 | Orel Přelouč | 37 | |
5 | FbK TJ Svitavy | 28 | |
6 | FBK Kobra Tatran Hostinné | 19 | |
7 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | 18 | |
8 | HAGA Girls Pardubice | 17 | |
9 | TJ Jablonné nad Orlicí | 11 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FLORBAL LITOMYŠL | 50 | |
2 | FBŠ Všestary / Předměřice | 41 | |
3 | FBC Sion - DDM Nová Generace | 40 | |
4 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 39 | |
5 | FbC Hradec Králové B | 37 | |
6 | FTC Vysoké Mýto | 31 | |
7 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | 30 | |
8 | FBC Dobruška | 30 | |
9 | TJ Sokol Dvůr Králové nL | 29 | |
10 | FbK Orlicko-Třebovsko B | 27 | |
11 | FbK TJ Svitavy | 27 | |
12 | TD-IS IBK Holice | 25 | |
13 | Orel Přelouč | 25 | |
14 | Sokol Chlumec nad Cidlinou | 24 | |
15 | FBC TJ Draci Lanškroun (dorost) | 24 | |
16 | FBC Trutnov (DTJ) | 23 | |
17 | TJ Sokol Jaroměř | 23 | |
18 | 1. FBC Polička dorostenci | 21 | |
19 | Finance Novák FBK Jičín B | 21 | |
20 | FBC DONAP Česká Skalice | 21 | |
21 | FBC Dobré | 21 | |
22 | FBK Piráti Sokol Chrudim | 18 | |
23 | HAGA Pardubice | 13 | |
24 | TJ Jablonné nad Orlicí | 8 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | SOKOLI Pardubice B | 39 | |
2 | FbK Orlicko-Třebovsko | 37 | |
3 | HAGA Pardubice | 31 | |
4 | IBK Holice | 30 | |
5 | 1. FBC Polička | 30 | |
6 | FbC Skuteč | 30 | |
7 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | 26 | |
8 | TJ Sokol Jaroměř | 26 | |
9 | FTC Vysoké Mýto | 24 | |
10 | FbC Sokol Předměřice n/L | 24 | |
11 | Finance Novák FBK Jičín | 23 | |
12 | Sokol Chlumec nad Cidlinou | 23 | |
13 | FbC Hradec Králové B | 23 | |
14 | FLORBAL LITOMYŠL | 22 | |
15 | FBC DONAP Česká Skalice | 22 | |
16 | FBK Kobra Tatran Hostinné | 19 | |
17 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 16 | |
18 | Klub SPV Pardubice | 16 | |
19 | FBK Piráti Sokol Chrudim | 14 | |
20 | FBK Draci Hořice | 5 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBC Trutnov (DTJ) | 49 | |
2 | Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí | 41 | |
3 | FbC Titáni USK Pardubice | 29 | |
4 | FbC Skuteč | 29 | |
5 | FBK Kobra Tatran Hostinné | 28 | |
6 | FTC Vysoké Mýto B | 27 | |
7 | SOKOLI Pardubice Excellent B | 27 | |
8 | TJ Sokol Dvůr Králové nL B | 27 | |
9 | Klub SPV Slovan Pardubice | 23 | |
10 | FbK TJ Svitavy | 21 | |
11 | HAGA Pardubice | 13 | |
12 | FLORBAL LITOMYŠL B | 10 | |
13 | FBŠ Všestary B | 6 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 42 | |
2 | FBK Jičín POHODA TEAM B | 32 | |
3 | FTC Vysoké Mýto | 31 | |
4 | IBK Hradec Králové B | 30 | |
5 | FBK Jičín | 27 | |
6 | TJ Sokol Dvůr Králové nL | 27 | |
7 | TJ Jablonné nad Orlicí | 24 | |
8 | HAGA Ladies Pardubice | 20 | |
9 | HAGA Ladies Pardubice B | 16 | |
10 | FbC Skuteč | 7 | |
11 | TJ Baník Žacléř Ženy | 4 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FbC Skuteč | ||
2 | HAGA Špunti Pardubice | ||
3 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | ||
4 | FLORBAL Hlinsko | ||
5 | FLORBAL LITOMYŠL | ||
6 | FLORBAL LITOMYŠL youth | ||
7 | FTC Vysoké Mýto | ||
8 | FbC Vlci Skuteč | ||
9 | FbK Orlicko-Třebovsko bílí | ||
10 | FbK Orlicko-Třebovsko modří | ||
11 | FbK TJ Svitavy | ||
12 | IBK Holice | ||
13 | IBK Holice modří | ||
14 | Klub SPV Pardubice | ||
15 | OLYMP východní Čechy Pardubice | ||
16 | Orel Přelouč | ||
17 | SOKOLI Pardubice | ||
18 | SOKOLI Pardubice B | ||
19 | SOKOLI Pardubice C | ||
20 | TJ Sokol Dolní Ředice-IBK Holice |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBK Jičín | ||
2 | FbK TJ Svitavy | ||
3 | HAGA Girls Pardubice | ||
4 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | ||
5 | TJ Sokol Dvůr Králové nL | ||
6 | FBK Dračice Hořice | ||
7 | TJ Jablonné nad Orlicí | ||
8 | FBC Dobruška | ||
9 | IBK Hradec Králové |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBK Piráti Sokol Chrudim | ||
2 | FLORBAL LITOMYŠL | ||
3 | FTC Vysoké Mýto | ||
4 | FbC Skuteč | ||
5 | FbK Orlicko-Třebovsko | ||
6 | SOKOLI Pardubice | ||
7 | HAGA Špunti Pardubice | ||
8 | Orel Přelouč | ||
9 | SOKOLI Pardubice B | ||
10 | SOKOLI Pardubice C |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 42 | |
2 | FBK Jičín POHODA TEAM B | 32 | |
3 | FTC Vysoké Mýto | 31 | |
4 | IBK Hradec Králové B | 30 | |
5 | FBK Jičín | 27 | |
6 | TJ Sokol Dvůr Králové nL | 27 | |
7 | TJ Jablonné nad Orlicí | 24 | |
8 | HAGA Ladies Pardubice | 20 | |
9 | HAGA Ladies Pardubice B | 16 | |
10 | FbC Skuteč | 7 | |
11 | TJ Baník Žacléř Ženy | 4 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | SOKOLI Pardubice U50 C | 53 | |
2 | IBK Holice | 49 | |
3 | HAGA Pardubice B | 41 | |
4 | FLORBAL LITOMYŠL C | 36 | |
5 | FBK Piráti Sokol Chrudim | 35 | |
6 | ŽSK Třemošnice | 33 | |
7 | Orel Přelouč | 33 | |
8 | Marilan Pardubice | 33 | |
9 | Klub SPV Pardubice B | 22 | |
10 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice B | 14 | |
11 | 1. FBC Polička | 12 | |
12 | FBC TJ Draci Lanškroun | 10 | |
13 | FbK Orlicko-Třebovsko B | 9 |