Související zápasy

Haga Pardubice

Shrnutí: muži berou jednu výhru, oslabené mládežnické týmy

Muži A získali 3 body v další záchranářské misi. Junioři v Poličce vyhráli a prohráli. Starší žákyně nenapsaly nové pohádky, přesto se prezentovaly zajímavými výkony a herními akcemi.

Muži A

V úvodním zápase turnaje se muži střetli s družstvem SOKOLI Pardubice Excellent B. Byl to zápas plný akce a skvělých výkonů obou týmů. Už od začátku se SOKOLI Pardubice Excellent B ujali vedení díky brankám hráčů Martina Junka, Radka Šindeláře a Matěje Procházky, které poslaly jejich tým do vedení 3:0. HAGA Pardubice se snažila odpovědět, avšak SOKOLI Pardubice Excellent B byli neúprosní. Ve druhé části se HAGA Pardubice snažila snížit náskok soupeře a podařilo se jim dvakrát skórovat, ale SOKOLI Pardubice Excellent B kontrovali dalšími dvěma góly, udrželi si svůj náskok a šli do poslední části se skóre 5:2. I v poslední části HAGA Pardubice ukázali bojovnost a snažili se o obrat, avšak SOKOLI Pardubice Excellent B si své vedení pohlídali a zápas zakončili vítězstvím 7:2.

Ve druhém zápase florbalového turnaje se střetla týmy HAGA Pardubice a FBŠ Všestary B. Byl to dynamický zápas, který přinesl mnoho gólů a vzrušení pro fanoušky. HAGA Pardubice si hned od začátku zápasu vytvořila tlak a dokázala se prosadit jako první. Branky od hráčů jako Jan Dašek a Filip Voženílek jim daly v první části výhodu 3:0 Ve druhé třetině se FBŠ Všestary B snažili snížit náskok soupeře, a i když se jim podařilo dvakrát skórovat, HAGA Pardubice udržela své vedení díky dalším dvěma gólům, které vstřelil Matouš Sákra a Jan Dašek. Poslední část zápasu přinesla další góly z obou stran, ale HAGA Pardubice si udržela svůj náskok a nakonec vyhrála vysoko 9:3. Celkově to byl poutavý zápas, který ukázal sílu a efektivitu týmu HAGA Pardubice. FBŠ Všestary B sice projevovali snahu, ale nedokázali se vypořádat s útočnou silou svého soupeře.

Junioři

Ve vyrovnaném a napínavém prvním zápase florbalového turnaje se střetla družstva HAGA Pardubice a Orel Rtyně v Podkrkonoší. Oba týmy se předvedly v boji o vítězství a přinesly divákům hodně vzrušení. Zápas odstartoval brankou Orlů Rtyně, když se Samuel Vít prosadil v deváté minutě první třetiny. Poté navýšil Jakub Kaválek. Následně se situace obrátila ve prospěch HAGA Pardubice, která v druhé části díky brankám Patrika Michala, Vojtěcha Červeného a Patrika Beleje otočila skóre a vedla 3:2. Nicméně hráči Orlů Rtyně nevzdali a dokázali srovnat díky brance Samuela Víta. Poslední část zápasu byla rozhodující. Filip Zerzán a Vojtěch Červený poslali HAGA Pardubice do vedení 5:3. Orlům Rtyně se již nepodařilo vyrovnat, a tak se HAGA Pardubice radovala z vítězství v tomto vyrovnaném souboji.

Ve druhém zápase florbalového turnaje se utkala družstva SOKOLI Pardubice B a HAGA Pardubice. Duel nabídl divákům napínavé momenty a dramatické zvraty. Už v první části zápasu se HAGA Pardubice ujala vedení díky brance Lukáše Lace, který využil přihrávku od Jana Bubena. Tým HAGA Pardubice svůj náskok ještě navýšil, když Jakub Paďour poslal míč do sítě soupeře. Poté přišly dvě další branky, které změnily vývoj zápasu ve prospěch SOKOLI Pardubice B. Nejprve se trefil Štěpán Turek a poté Matouš Dařbuján. Ve druhé třetině branka nepadla, přestože jsem hráli přesilovku a čelili trestnému střílení. Třetí část zápasu byla plná napětí. Vítěznou branku vstřelil Štěpán Turek. Ačkoli HAGA Pardubice usilovala o vyrovnání, nedokázala tento cíl splnit. Tým SOKOLI Pardubice B si dokázal udržet svůj náskok a zápas skončil vítězstvím tohoto týmu s výsledkem 3:2. Druhý zápas turnaje tak nabídl divákům nejen skvělou hru, ale i dramatické zvraty na hřišti. Obě družstva předvedla bojovný výkon a ukázala své schopnosti.

Zdroj: Instagram @haga.juniori

Starší žákyně

Ve vysoce napínavém úvodním zápase florbalového turnaje se střetly týmy HAGA Girls Pardubice a Finance Novák FBK Jičín. Utkání nabídlo divákům skvělou podívanou plnou vzrušujících momentů a gólových příležitostí. Hned od začátku utkání se oba týmy snažily prosadit do útočného pásma a získat brankový náskok. První branku zápasu vstřelila hráčka týmu HAGA Girls Pardubice Klára Jedličková, která se trefila již v první minutě zápasu. Poté následovaly další branky obou týmů a první část zápasu skončila vedením našeho týmu 4:2. Ve druhé části se však Jičínu podařilo vyrovnat skóre a dokonce se jim podařilo dvakrát skórovat, čímž se dostali do vedení. Závěrečná část zápasu byla velmi vyrovnaná, srovnali jsme 13 sekund před koncem. Oba týmy předvedly skvělý výkon a ukázaly svou bojovnost a odhodlání. Remíza je spravedlivým výsledkem tohoto vyrovnaného střetnutí.

Ve druhém zápase se holky utkaly s týmem FbK Orlicko-Třebovsko. Klání nabídlo divákům hodně emocí a gólů. Hned od úvodního hvizdu bylo jasné, že oba týmy jdou do zápasu naplno. První branku zápasu vstřelila hráčka FbK Orlicko-Třebovsko Eliška Mačátová, která poslala svůj tým do vedení. HAGA Girls Pardubice však brzy odpověděly a zásluhou Alžběty Klugarové dokázaly vyrovnat skóre. První část zápasu skončila vedením týmu FbK Orlicko-Třebovsko 8:2. Druhá část zápasu byla opět plná akce a gólů. Obě týmy se střídaly ve skórován. Přestože se naše holky snažily stále dotahovat, "OTéčko" si udrželo vedení a zápas skončil jejich vítězstvím 14:11. Týmy předvedly skvělý výkon a zaslouží si uznání za bojovnost a nasazení.

Ve třetím "špílu" turnaje hrály holky FBC TJ Draci Lanškroun (žákyně). Zápas nabídl napínavý a urputný boj a vyrovnané soupeření. Hned od úvodního hvizdu bylo jasné, že oba týmy jdou do zápasu naplno. HAGA Girls Pardubice se ujaly vedení díky brankám od Adély Horové a Sofie Schejbalové. Nicméně, FBC TJ Draci Lanškroun (žákyně) odpověděly dvěma góly od Daniely Vrankové a Anděly Slavíkové a vyrovnaly skóre. Druhá část zápasu byla stejně vyrovnaná jako první. Obě týmy se střídaly ve skórování, ale žákyně z Lanškrouna nakonec dokázaly skórovat v klíčových momentech a udržet si tak mírné vedení. Hrdinkou zápasu se stala Daniela Vranková, která vstřelila rozhodující gól a zajistila tak vítězství svému týmu. Závěrečný výsledek 5:4 pro FBC TJ Draci Lanškroun (žákyně) odráží vyrovnanost a kvalitu obou týmů.

Starší žáci

V prvním vzrušujícím zápase florbalového turnaje se HAGA Pardubice postavila proti týmu Sokol Chlumec nad Cidlinou a nakonec zvítězila 5:4. HAGA Pardubice začala zápas silně a již v první minutě otevřela skóre díky brance Vojtěcha Beneše, který byl asistován Davidem Marschalem. Oba týmy hrály s velkým nasazením, což vedlo k několika vyloučením a trestným střílením. Ve druhé části hry HAGA Pardubice upevnila své vedení díky brance Pavla Vondráka, ale Sokol Chlumec nad Cidlinou se nevzdával a snížil skóre. Nicméně HAGA Pardubice udržela svou dominanci a šla do poslední části zápasu s vedením 4:1. Ve třetí části se hra vyhrotila a oba týmy bojovaly o vítězství. Sokol Chlumec nad Cidlinou podnikl statečný pokus o obrat, když se jim podařilo skórovat tři branky, ale HAGA Pardubice dokázala udržet své vedení až do konce zápasu.

Druhý zápas turnaje nabídl napínavé a dramatické střetnutí s FbC Hradec Králové C. Po celou dobu utkání se oba týmy snažily o vedení, které se nakonec měnilo až do posledních minut hry. Druhá třetina byla stejně vyrovnaná, přičemž oba týmy si postupně vytvářely šance a střídavě se prosazovaly. Hráči HAGY se chopili vedení, Hradec Králové však dokázal dvakrát vyrovnat v průběhu druhé třetiny, na jejím konci jsme ale byli ve vedení. Našim klukům se podařilo znovu získat náskok, ale Hradec Králové opět vyrovnal a v poslední minutě třetiny dokonce skóroval, aby se zápas dostal do remízy. Nakonec se však ani jedné straně nepodařilo rozhodnout o vítězi, a tak zápas skončil remízou 5:5.