Související zápasy

Haga Pardubice

Shrnutí: dorostenky vydolovaly 3 body

Nedělní výjezd dorostenek do Rokytnice v Orlických horách, a ten samý tým odehrál v pátek přátelské utkání s našimi staršími žáky. V rámci ligy dorostenek odehrály težké utkání s Dobruškou a ubojovaný "špíl" s Letohradem.

Dorostenky

Ve vysoce očekávaném druhém zápase turnaje se střetly týmy HAGA Pardubice a FBC Dobruška a jejich soupeř. Bylo to utkání, které nabídlo ohromné množství akce a brankových příležitostí. Už od prvních minut utkání si tým FBC Dobruška vypracoval výraznou převahu. Michaela Šafářová otevřela skóre vstřelením branky, které asistovala Alexandra Rašková. Poté se střídala jedna gólová akce za druhou, přičemž Tereza Březovská dvakrát navýšila náskok svého týmu, podpořená asistencemi od Julie Peterové a Michaela Šafářové. Pavla Petrová a Sára Hořčičková také přidaly své branky a tým FBC Dobruška si zajistil pohodlný náskok. I přes snahu soupeře se týmu podařilo udržet svou pevnou obranu a kontrolovat tempo hry. Klára Řeháková sice byla na chvíli vyloučena za sekání, ale to nezabrzdilo sílu a nasazení týmu. Celkově bylo toto utkání dominantním vystoupením týmu FBC Dobruška, který si odnesl vítězství se skóre 6:0.

Druhý zápas jsme odehráli s FBC Letohrad. HAGA Girls Pardubice se snažily držet krok se soupeřem, a to i přes výhodu, kterou si tým FBC LETOHRAD vypracoval brankou Simony Skalické, které asistovala Michaela Hysková. Navíc hráčka týmu HAGA Girls Pardubice, Anna Matějková, ještě před gólem obdržela dvouminutový trest za hru rukou, takže jsme inkasovali oslabení. Nicméně, Sofie Schejbalová odpověděla brankou, čímž vyrovnala skóre na 1:1. Těsně před druhé třetiny se nám podařilo ujmout vedení, tentokrát díky gólu Elen Kratochvílové. I přes snahu Letohradu o vyrovnání se týmu Hagy podařilo udržet své vedení a získat výhru s konečným skóre 2:1.

Přátelské utkání starších žákyň a dorostenek

K víkendu neodmyslitelně patří pátek, a ten minulý se konal přátelák mezi dorostenkami (spolu s staršími žákyněmi a dvěma juniorkami) pro starším žákům.

Tři třetiny hry 4 proti 4 na hřišti upraveným rozměrů. Zápas měl slušné tempo, a oba týmy si mohly prakticky vyzkoušet řadu věcí z tréninku.