Upravit stránku

Jsme mladý oddíl, který dospělé kategorie má (zatím) založené především na dobré partě. Nezáleží nám tom, zda jsi naprostý amatér nebo máš již nějaké zkušenosti. Týmy máme v různých soutěžích a pokud si vzájemně lidsky sedneme, tak tě rádi mezi námi uvidíme! Doporučujeme prostudovat také veškeré informace o našich týmech.

Prostuduj informace níže a v případě zájmu nás kontaktuj.

ŽENY

Naše Ladies začaly hrát v sezóně 2016/2017, kdy to pro téměř všechny byla absolutně první zkušenost s tímto sportem. V současnosti tým doplnilo několik zkušených a nových hráček, takže jsme všichni v očekávání, co nová sezóna přinese.

Pokud bys měla zájem si zkusit s námi několik tréninků, NAPIŠ NÁM. Budeme se těšit.

MUŽI

V mužích jsme vznikli okolo party, kde nebyl ani jeden florbalista. Od té doby se k nám přidali i hráči s většími zkušenosti a my i díky nim postoupili do vyšších soutěžích. Momentálně máme 2 týmy působících v regionálních soutěžích (Regionální liga a Pardubická liga).

Pro případné zájemce (úplné nováčky nebo hráče z jiných oddílů) nabízíme možnost si vyzkoušet s námi několik tréninků. Následně si sedneme a popovídáme si o možné budoucnosti. Pro tyto účely bude sloužit úterní trénink od 20:30 v nafukovací hale na Dukle.

Pokud bys měl zájem si to vyzkoušet, NAPIŠ NÁM. Budeme se těšit.


Napiš nám

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Nahoru