Upravit stránku

Jsme mladý oddíl, který dospělé kategorie má (zatím) založené především na dobré partě. Nezáleží nám tom, zda jsi naprostý amatér nebo máš již nějaké zkušenosti. Týmy máme v různých soutěžích a pokud si vzájemně lidsky sedneme, tak tě rádi mezi námi uvidíme! Doporučujeme prostudovat také veškeré informace o našich týmech.

Prostuduj informace níže a v případě zájmu nás kontaktuj.

ŽENY

Naše Ladies začaly hrát v sezóně 2016/2017, kdy to pro téměř všechny byla absolutně první zkušenost s tímto sportem. Postupně se učí, co florbal obnáší a pracují na tom, aby ostatním týmům dokázaly konkurovat. Zdobí je výborná parta, takže nový člověk musí být hlavně vhodný do party.

V mužích jsme vznikli okolo party, kde nebyl ani jeden florbalista. Od té doby se k nám přidali i hráči s většími zkušenosti a my i díky nim postoupili do vyšších soutěžích. Momentálně máme 3 týmy rozporstřené do 3 soutěžích pořádaných krajským svazem. V tom máme výhodu, že můžeme vzít nováčka, který s florbalem začíná, ale i zkušenějšího hráče, co by se chtěl například dostat do našeho Áčka. Ničemu se nebráníme, máme jen podmínku zachovat si dobrou atmosféru, jako je nyní.


Napiš nám

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Nahoru