Upravit stránku

Přinášíme další shrnutí víkendových turnajů, které se konaly v sobotu 17.2.2018, oba v Pardubicích a hlavními aktéry zde bylo mužské Béčko a Céčko. Bohužel pro obě družstva to byla trochu smolná sobota, jelikož oba týmy odešly ze soubojů bez bodu.
Pravděpodobně se již všichni hráči tak moc těšili na večerní HAGA ples, že se úplně zapomněli soustředit na hru. :)

Samozřejmě v tomto shrnutí nezapomeneme poděkovat Lukášovi Sládečkovi, který se letos o pořádání plesu staral. Ples se vydařil a všichni se skvěle bavili až do ranních hodin. :) Velké díky také ještě jednou posíláme všem našim sponzorům, kteří nám věnovali ceny do skvělé tomboly, jmenovitě pak:

Večerem nás provázela skvělá kapela Relax Band a my děkujeme za tento skvělý hudební doprovod. Velký úspěch měl také David Kopecký, který nám svým vystoupením doslova učaroval. A jak by to správně mělo vypadat na tanečním parketu nám předvedla taneční skupina T - BASS.
Děkujeme také všem zúčastněným za skvělou atmosféru, bez nich by to nebylo ono! A už se těšíme zase za rok ;)

A teď zpátky k těm sobotním turnajům.

Jak  jsme již avizovali, oba týmy jsou po posledním turnaji bez bodu. Béčko si odehrálo domácí turnaj na Dukle a jako soupeři proti klukům nastoupily týmy ŽSK Třemošnice a FBC TJ Draci Lanškroun.

V prvním zápase proti Drakům z Lanškrouna měli kluci opravdu pěkný začátek, postupem času se však začal soupeř víc a víc prosazovat. Po vyrovnané první třetině, po které odcházeli kluci do šatny ve stavu 1:1, bohužel přišla druhá třetina, ve které se ukázalo, že mají hosté navrch, zvýšili náskok o 3 branky a vedení se již do konce utkání nepustili.
Zápas tedy skončil ve stavu 3:10 pro Draky. Podrobnější průběh zápasu si můžete přečíst v ONLINE zápisu, který je tentokrát celkem pestrý.

Do druhého zápasu proti Třemošnici nastoupili kluci v oslabené sestavě, ale i přesto s bojovnou náladou. Začátek byl opět velmi vyrovnaný, a i tentokrát se klukům před odchodem na první pauzu povedlo udržet skóre 1:1.
Po ne moc povedené druhé třetině, během které získal soupeř dvou-brankový náskok, se začátkem třetí třetiny povedlo klukům vyrovnat a zdramatizovat tak průběh zápasu. Nicméně soupeř nepolevil a vyhlížené body nepustil. Utkání rozhodl třemošnický hráč Matěj Dvořáček svými 6 góly, díky kterým byl výsledek zápasu 9:5 pro Třemošnici.
I z tohoto utkání máme celkem podrobný ONLINE zápis, který rozhodně stojí za přečtení.

Ve stejný den pak Céčko nastoupilo do dvou těžkých zápasů, ve kterých kluci poměřili síly s týmy ze Sokola. V pardubické JABLOTRON aréně se v první zápase utkali se Sokol U50 Pardubice D a následně se Sokol Pardubice Excellent E, a jelikož se jedná o týmy, které s jistotou od začátku sezony okupují přední příčky tabulky, naděje na úspěch nebyly velké.

O to větší překvapení pak byl první zápas, který se odehrával doslova jako na střelnici. Klukům se dařilo tým U50 dohánět a dokonce vyhrát druhou třetinu. Ve třetí třetině však nastal zlom, když ve stavu 7:7 začal soupeř trestat každou chybu a dohrál zápas ke své spokojenosti na konečných 12:7. I přesto si kluci zaslouží velkou pochvalu, že ukázali bojovnost a do hry šli opravdu naplno!

Ve druhém zápase již bylo od začátku vidět, že se klukům nedaří. Těžko říct, jestli nesoustředěnost plynula z promarněné šance v prvním utkání, nebo se kluci již viděli v gala na plese, každopádně se jim nedařilo bránit střed hřiště a vůbec neměli tah na branku. Prosadit se jim povedlo až za stavu 0:6, kdy už bylo dávno rozhodnuto.
Celkové skóre tohoto zápasu je tedy 4:12 pro Sokol. Po tomto turnaji kluci drží 5. místo v tabulce.

Všem hráčům děkujeme za jejich nasazení do hry a přejeme více úspěchů do dalších turnajů.