Upravit stránku
Nabíráme děti od 4 let. Do týmu přípravek nerozdělujeme děti na holky a kluky, tréninky mají společné. Hlavní náplní jsou pohybová cvičení a hry. Učíme děti správným hodnotám, týmové hře a fair play.
Jan Bílý

šéftrenér

BUDUJEME ŽENSKOU STRUKTURU!

Naším dlouhodobým cílem je vytvořit kompletní strukturu ženských týmů, které se budou účastnit vyšších celostátních soutěží.

V souladu s naší sportovní koncepcí se u nejmenších (Špunti – Přípravka a Elévky) kategorií zaměřujeme především na všestranný pohybový rozvoj a budování kladného vztahu ke sportu (naším cílem je, aby si děti osvojily i další sporty). Florbal zde nehraje hlavní roli. To se začne měnit od kategorie Mladších žákyň.

KATEGORIE PRO SEZÓNU 2020/2021

KategorieRočník
Špunti/Přípravka2013 a mladší
(nejméně 5 let)
Špunti/Elévky2011 a 2012
Girls / Mladší žákyně2009 a 2010
Girls / Starší žákyně2007 a 2008
Girls/Dorostenky2005 a 2006
Girls/Juniorky*2003 a 2004
Ladies/Ženy2002 a starší

* hrají zápasy se ženami HAGA Ladies


JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZÁJMU?

  1. Napište nám zprávu / email. Ve zprávě uveďte o sobě základní informace (důležitý je ročník narození) a termín tréninku, který plánujete navštívit. K odeslání zprávy využijte kontaktního formuláře, email posílejte na info@hagapardubice.cz. Do několika dnů Vám odpovíme a informujeme naše trenéry, aby s Vámi počítali na domluvený trénink.
  2. Přijďte si to vyzkoušet na trénink, prvních 14 dní je zdarma. Před samotným rozhodnutím, zda se k nám přihlásit nebo ne, můžete absolvovat po domluvě s trenéry i několik tréninků. Během nich si vyzkoušíte, jak probíhají naše tréninky a poznáte se s trenéry a spoluhráčkami.
  3. Domluvte se s trenérem. Zeptejte se ho na cokoliv Vás bude zajímat. Pokud mu potvrdíte Váš zájem se k nám oficiálně přidat, trenér informuje vedení oddílu a do několika dnů obdržíte na email další důležité informace (přihlášky, přihlašovací údaje do naší členské sekce, info o dresech, atd.).
  4. Bavte se a účastněte se oddílových akcí. Naším hlavním cílem je, abychom fungovali jako jedna rodina. Během roku pořádáme pro své členy několik akcí, kde Vás a Vaše blízké rádi uvidíme.

Napiš nám

Nahoru