Upravit stránku
Nabíráme děti od 4 let. Do týmu přípravek nerozdělujeme děti na holky a kluky, tréninky mají společné. Hlavní náplní jsou pohybová cvičení a hry. Učíme děti správným hodnotám, týmové hře a fair play.
Jan Bílý

šéftrenér

BUDUJEME ŽENSKOU STRUKTURU!

Naším dlouhodobým cílem je vytvořit kompletní strukturu ženských týmů, které se budou účastnit vyšších celostátních soutěží.

V souladu s naší sportovní koncepcí se u nejmenších (Špunti – Přípravka a Elévky) kategorií zaměřujeme především na všestranný pohybový rozvoj a budování kladného vztahu ke sportu (naším cílem je, aby si děti osvojily i další sporty). Florbal zde nehraje hlavní roli. To se začne měnit od kategorie Mladších žákyň.

KATEGORIE PRO SEZÓNU 2020/2021

KategorieRočníkTréninkyČlenské příspěvkyPoznámka
Špunti/Přípravka2012 a mladší
(nejméně 4 roky*)

2x
(Út + Pa)

4 000 Kč**smíšené tým dívek a chlapců
Špunti/Elévky2010 a 20112x
(St + Pa)
4 000 Kč**smíšený tým dívek a chlapců
Girls / Mladší žákyně2008 a 20092x
(Út + Pa)
4 500 Kč** 
Girls / Starší žákyně2006 a 20073x
(Po + St + Pa)
5 000 Kč** 
Girls/Dorostenky2004 a 20053x
(Po + St + Pa)
5 000 Kč** 
Girls/Juniorky2002 a 20032x
(Po + St)
3 000 Kč**hrají zápasy se ženami HAGA Ladies
Ladies/Ženy2001 a starší2x
(Po + St)
5 400 Kč** 

* minimální věk je dost individuální, takže nejlépe přijít a vyzkoušet
** členské příspěvky je možné si rozdělit do několika splátek a následně žádat Vaší zdravotní pojišťovnu o příspěvek

Rozpis tréninků naleznete ZDE.

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZÁJMU?

  1. Napište nám zprávu / email. Ve zprávě uveďte o sobě základní informace (důležitý je ročník narození) a termín tréninku, který plánujete navštívit. K odeslání zprávy využijte kontaktního formuláře, email posílejte na info@hagapardubice.cz. Do několika dnů Vám odpovíme a informujeme naše trenéry, aby s Vámi počítali na domluvený trénink.
  2. Přijďte si to vyzkoušet na trénink. Před samotným rozhodnutím, zda se k nám přihlásit nebo ne, můžete absolvovat po domluvě s trenéry i několik tréninků (zdarma). Během nich si vyzkoušíte, jak probíhají naše tréninky a poznáte se s trenéry a spoluhráčkami.
  3. Domluvte se s trenérem. Zeptejte se ho na cokoliv Vás bude zajímat. Pokud mu potvrdíte Váš zájem se k nám oficiálně přidat, trenér informuje vedení oddílu a do několika dnů obdržíte na email další důležité informace (přihlášky, přihlašovací údaje do naší členské sekce, info o dresech, atd.).
  4. Bavte se a účastněte se oddílových akcí. Naším hlavním cílem je, abychom fungovali jako jedna rodina. Během roku pořádáme pro své členy několik akcí, kde Vás a Vaše blízké rádi uvidíme.

CHTĚLI BYSTE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Pro odeslání dotazu využijte kontaktní formulář, případně email info@hagapardubice.cz nebo 728 920 529.


Napiš nám

Nahoru