Upravit stránku

Naše vize

Od založení jsme zatím bavili jen nás dospělé. Cítíme, že nestal čas na změnu a začít předávat radost z této hry dalším.

Po loňském neuvěřitelném ohlasu na naše HAGA Ladies a vzhledem k faktu, že v Pardubicích není žádný jiný další ženský tým, jsme se rozhodli zaměřit právě na něžné pohlaví. V Čechách je u žen florbal velmi populární a přijde nám škoda, že město jako Pardubice nemá v dětských kategoriích zastoupení. Přišel čas na změnu.

Samozřejmě ani pro chlapce nejsou do Hagy dveře zavřené. Děti v nejmenších kategoriích stejnak vyrůstají spolu. Společně se tak budou učit základům florbalu, absolvovat společné akce a bavit se. Jakmile to již nebude kvůli věku a úrovni možné, přejdou pod zkušené trenéry z řad DDM Alfa, kteří momentálně vedou týmy Mladších žáků a Dorostenců. V mužských kategoriích je naším dlouhodobým cílem hrát maximálně Divizi (nejnižší celostátní soutěž, která je o 1 soutěž výše než hraje naše Áčko). Nejmladší hráči budou do jednotlivých týmů v dospělé kategorii postupně zařazováni, aby přechod byl co nejsnazší. Pro velké talenty se budeme snažit najít místo v oddílech, kde hrají vyšší soutěže a těšit se z případného úspěchu.

U nejmenších kategorií budeme cílit především na všestrannost. Sami jsme jako malí trávili každý den venku u různých sportů a teď v dospělosti zjišťujeme, jaké to bylo štěstí a současně výhoda. Člověk se neztratí u žádného sportu a může tak své aktivity střídat. Proto se budeme snažit děti naučit základy i dalších sportů, aby z nich vyrostli praví sporťáci.

Důležitým prvkem jsou pro nás rodiče dětí. Neplánujeme být pouze kroužek, ale chtěli bychom docílit stavu, kdy se rodiče budou aktivně zapojovat do tréninků, zápasů a celkového dění v oddíle. Přes rok je pro členy připraveno několik akcí, kde si najde své opravdu každý.

Víme, že nás nečeká nic jednoduchého, jelikož nemáme výhradně k dispozici žádnou halu, ale kdo nic nezkusí, nic nezíská. Máme v současnosti v oddílu neuvěřitelnou partu mladých lidí, kteří jsou připravení budovat.

 • Kdo se může přihlásit

  Pro sezónu 2017/2018 nabíráme následující kategorie:

  KategorieRočník
  Přípravka2009 a mladší (nejméně 4 roky*)
  Elevévky / Elévové2007 a 2008
  Mladší Žákyně / Žáci2005 a 2006

  * minimální věk je dost individuální, takže nejlépe přijít a vyzkoušet

 • Průběh sezóny / Důležité termíny

  Harmonogram sezóny:

  • v pátek 8.9.2017 od 16:00 - náborový trénink, kde si děti vyzkouší, jak by to vypadalo a rodiče se dozví všechny potřebné informace. Případně pak kdykoliv na tréninku po předchozí domluvě.
  • od 11.9.2017 do konce června 2018 bychom trénovali
  • během sezóny, jakmile se to děti trochu naučí, bychom rádi vyjeli na několik oficiálních turnajů pořádaných svazem
  • po konzultaci s trénery bychom naplánovali i nějaké soustředění pro děti (víkendové / týdenní, s výjezdem / příměstské)
  • přes rok také bude několik celooddílových akcí pro celé rodiny
 • Tréninky

  V plánu je vytvořit skupinu dětí, kteří budou 1x týdne v hale, kde to bude zaměřené především na florbal a 1x týdně venku (pokud počasí dovolí), kde se budou děti věnovat dalším sportům / aktivitám. Jakmile se děti naučí základy a bude je florbal opravdu bavit, zaměřáme si více na florbalovou specializaci.

  Termíny tréninků Přípravky a Elévů:

  • Úterky 16:00 - 17:15, Gymnázium Mozartova
  • Pátky 16:00 - 17:15, Gymnázium Mozartova
  • Vchod do tělocvičny: do tělocvičny se vchází bočním vchodem (viz. mapa), pro parkování je nejlepší využít parkoviště na ulici Grusova (naprosti Kauflandu)

  Termíny tréninků Mladší žáků:

  • Pondělky 16:00 - 16:55 ZŠ Polabiny II (individuální / kondiční příprava)
  • Středy 16:00 - 16:55 ZŠ Polabiny I
  • Pátky 16:00 - 17:25 ZŠ Polabiny I

  Před závazným přihlášením je možné absolvovat trénink zdarma. Vše je na domluvě.

 • Členské příspěvky

  V úvodní sezóně budou nastaveny pro všechny kategorie jednotné členské příspěvky ve výši 2000Kč*., které bude možno uhradit až ve 3 splátkách.

  V následujících sezónách dojde k nárůstu (vzhledem k přihlášení soutěže a nárůstu tréninků v hale). Vše bude komunikováno v průběhu sezóny.

  * v případě absolvování nějakého turnaje během sezóny je potřeba zajistit ještě lékařskou prohlídku. Cena za prohlídku se u doktorů liší (100 - 500kč)

 • Přihlášení na Náborový den

  Přihlášení na náborový trénink

  Náborový trénink se uskuteční v pátek 8.9.2017 od 16:00 v tělocvčině Gymnázium Mozartova. S sebou si prosím vemte boty do haly.

  Pokud uvažujete o tom, že byste se zúčastnili našeho náborového tréninku, zašlete nám zprávu přes náš kontaktní formulář. Uveďte nám, zda přijdete s holčičkou/chlapečkem a jaký je její/jeho věk.

  Vchod do tělocvičny:

  • do tělocvičny se vchází bočním vchodem (viz. mapa), pro parkování je nejlepší využít parkoviště na ulici Grusova (naprosti Kauflandu)

  Přihláška do HAGA Pardubice

  Po úvodním náborovém tréninku a Vašem trvajícím zájmu nastane čas papírování. Bude potřeba vyplnit 2 dokumenty (Přihláška do svazu a přihláška k nám do spolku). Tyto dokumenty pak přinesete na první trénink.

  Pokud se chcete na něco zeptat přímo, kontaktujte:

  Ke stažení


Napiš nám

 • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Nahoru